NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy i Rehabilitacyjny im. Św. Ojca Pio s.c.

NZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy i Rehabilitacyjny im. Św. Ojca Pio s.c. został założony przez rodzinę Jurowicz. Zakład powstał w budynku po byłej przychodni w Łaziskach Średnich. Część budynku, która została przeznaczona na zakład spełnia wymagania unijne, a przede wszystkim zaspokaja potrzeby pacjentów. Uroczyste otwarcie nastąpiło w lipcu 2006 roku.

    Do naszego ośrodka mogą trafić ludzie, którzy wymagają całodobowej opieki i pielęgnacji. Zakład działa na zasadach komercyjnych tzn. pełnopłatnych.

   W naszej placówce jest 6 pokoi 2, 3 i 4 osobowych. W sumie ośrodek może pomieścić 18 osób. Pokoje są przestrzenne, słoneczne wyposażone w łóżka dostosowane do potrzeb chorych, pokój rehabilitacyjny, pokój zabiegowy, łazienki damska i męska jak również dla niepełnosprawnych. W budynku znajduję się także świetlica z wyjściem na balkon.

   Oferujemy całodobową opiekę, pełne wyżywienie, prowadzimy rehabilitację ruchową na podstawie zlecenia lekarza prowadzącego. Dla pacjentów udostępniony jest także ogród. Staramy się aby w naszym ośrodku panowała rodzinna, przyjazna atmosfera.